www.kentinsankaynaklari.net / www.kentegitim.com / www.kentsertifika.com Hakkımızda - KENT İNSAN KAYNAKLARI KARİYER & DANIŞMANLIK MERKEZİ
  • TEL : +90 (332) 236 70 60 / GSM : +90 (531) 377 40 60
  • info@kentinsankaynaklari.net

KENT İNSAN KAYNAKLARI KARİYER & DANIŞMANLIK MERKEZİ; 

             

KENT İNSAN KAYNAKLARI KARİYER & DANIŞMANLIK MERKEZİ’nin temelleri 2003 yılında Antalya’da atıldı. O dönemler sadece Antalya ve çevresine insan kaynakları alanında faaliyetlerini danışmanlık hizmeti adı altında sürdürdü.

Antalya’da bir çok özel sektör kuruluşlarına uzman danışmanlık anlamında çalışmalar yürüttü.

Turizm, Otel, Yiyecek & İçecek, Konaklama, Eğlence, Ulaşım, Eğitim Üretim ve Hizmet sektörlerinde bulunan firmaların çözüm ortağı alanında rol üstlendi.

2016 yılında alınan bir karar neticesinde; KENT İNSAN KAYNAKLARI KARİYER & DANIŞMANLIK MERKEZİ 2017 yılındaki faaliyetleri kapsamında merkez ofisini Konya Merkeze taşıdı.

Konya’da faaliyet gösteren bir çok üretim ve hizmet sektöründe işlemsel yapıdaki firmaların insan kaynakları alanında oluşturulma ve düzenleme yönünde oluşumlar sergiledi.

Kurum ve kuruluşlardan doğan ihtiyaçlar neticesinde çalışma alan sahasını genişleten KENT İNSAN KAYNAKLARI KARİYER & DANIŞMANLIK MERKEZİ artık tüm faaliyetlerini Türkiye geneline yaydı.

2017 yılının Temmuz ayında vermekte olduğu faaliyetler içerisine kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu eğitim modülünü yerleştirdi.

Bugüne kadar firmaların mülakat süreçleri, seçme ve yerleştirme, organizasyon yapıları, çalışan oryantasyon süreçleri, ik sistemlerinin oluşturulması, kurumsal performans yönetimi, kurumsal zaman yönetimi, iş analizleri, çalışan performans değerlendirme,ücret yönetimi,  eğitim testleri, görev ve tanımlamaları, bordro, yıllık izin ve takipleri, özlük dosyaları, çalışan memnuniyet anketleri, çalışan zaman yönetimi ve süreç yönetimi şeklide insan kaynakları sistem modüllerinin oluşturulması ve takibi şeklinde danışmanlık hizmetleri sundu ve sunmaya da devam etmektedir.

Firmamız insan kaynakları hizmetlerinin yanı sıra iş hukuku ve sosyal güvenlik alanlarında da çalışmaktadır. İş hukuku ve sosyal güvenlik hizmetleri kapsamında; çalışma modellerine göre iş sözleşmeleri, işyeri iç yönetmeliği, özlük dosyalarının kontrolü, bordro, puantaj, hakedişlerin hazırlanması, iş akdi fesih süreçleri, iş uyuşmazlıklarının çözüm süreci, idari para cezaları, SGK işyeri tescil işlemleri, SGK işyeri devir ve birleşmeleri, iş yerinin kapatılması, iş kazası ve meslek hastalıkları, prim farklarına itiraz ve idari para cezaları, incelemelere rehberlik edilmesi, emeklilik ve tahsis talep işlemleri, uyuşmazlık ve dava danışmanlığı konularında çözüm otraklığı yapmaktadır.

Belirtilen insan kaynakları danışmanlığı ile iş hukuku ve sosyal güvenlik modüllerin yanı sıra hizmetleri arasında; kişisel gelişim eğitimleri, kurumsal gelişim eğitimleri ve mesleki eğitim programları ile kurumların ve bireylerin eğitim ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Verilen eğitimlerin sunuş şekilleri 3 grup şeklinde oluşmaktadır. Grup Eğitimleri, Uzaktan (online) Eğitimler ve Bireysel Eğimler adı altında yer almaktadır.

Alınan eğitimlerde başarı sağlayan kişilere eğitim sonunda başarı sertifikaları verilmektedir.

MİSYONUMUZ :

Kurum ve kuruluşların yapılarına değer katacak, çaşışan verimliliğini ve performanslarını arttıracak uygulamaları harekete geçirerek, kurumsallaşmış firma yapıları oluşturmak.

 

VİZYONUMUZ :

Yenilikçi, etik, şeffaf ve tarafsız hizmet anlayışı ile danışmanlık firmaları arasında ilk sıralarda yer almak.

 

İLKELERİMİZ :

* Saygı

* Çalışkanlık

* Dürüstlük

* Yenilikçi

* Gelişime Açık

* Şeffaf

* Tarafsız

* Güleryüzlü

* İşine Sadık

* Çözüm Odaklı

* İnsancıl Yapı

* Kendine Güvenen

* Tutumlu

* Doğa ve Tabiaata Önem Veren

 

 

 

 

 

,

Copyright © 2003 - 2018 www.kentinsankanaklari.net Tüm Hakları Saklıdır. KENT İNSAN KAYNAKLARI KARİYER & DANIŞMANLIK MERKEZİ özel istihdam sağlamamaktadır.

Yukarı Çık